Teslimat ve İade

Teslimat ve İade

Son güncelleme tarihi: 05 Şubat 2020

Satın aldığınız için teşekkür ederiz. Umarız satın alımınızdan memnun kalırsınız. Ancak, herhangi bir nedenle satın alma işleminizden tamamen memnun değilseniz, sadece bir değişim için bize iade edebilirsiniz. İade politikamız hakkında daha fazla bilgi için lütfen aşağıya bakın.

İADELER
Tüm iadeler satın alma tarihinden itibaren üç (3) gün içinde posta ile işaretlenmelidir. İade edilen tüm ürünler, tüm orijinal etiketler ve etiketler eklenmiş olarak yeni ve kullanılmamış durumda olmalıdır.

DÖNÜŞ SÜRECİ
Bir ürünü iade etmek için, ürünü orijinal ambalajına güvenli bir şekilde yerleştirin ve satın alma belgenizi ekleyin ve iadenizi aşağıdaki adrese gönderin:

MUHAMMED BEDİR CEZMATİ

Dikkat: İade BAHÇELİ EVLER MAH. 9031. SK. NO: 1 A DULKADİROĞLU / KAHRAMANMARAŞ, Türkiye

Unutmayın, tüm iade nakliye ücretlerinden sorumlu olacaksınız. İadenizi postalamak için izlenebilir bir yöntem kullanmanızı önemle öneririz.

REFUNDS
İadenizi aldıktan ve öğenizin durumunu inceledikten sonra, değişiminizi işleme koyacağız. Lütfen değişiminizi işlemek için öğenizin alınmasından itibaren en az beş (5) gün bekleyin. İadeniz işleme alındığında sizi e-posta ile bilgilendireceğiz.

İSTİSNALAR

Arızalı veya hasarlı ürünler için, geri ödeme veya değişim düzenlemek için lütfen aşağıdaki müşteri hizmetleri numarasından bizimle iletişime geçin.

Lütfen aklınızda bulundurun

● Satış öğeleri iade edilemez.

SORULARI

İade politikamızla ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen şu adresten bizimle iletişime geçin:

(+90) 5526 5555 86

[email protected]