Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

Gizliliğiniz bizim için önemlidir. Web sitemiz, https://cezmati.com ve sahip olduğumuz ve işlettiğimiz diğer siteler üzerinden sizden toplayabileceğimiz her türlü bilgiyle ilgili gizliliğinize saygı göstermek Cezmati’nin politikasıdır.

Kişisel bilgileri yalnızca size hizmet verebilmemiz için gerçekten ihtiyaç duyduğumuzda isteriz. Bilginiz ve rızanızla adil ve yasal yollarla toplarız. Ayrıca neden topladığımızı ve nasıl kullanılacağını da size bildiririz.

Topladığımız bilgileri yalnızca size talep edilen hizmeti sunmak için gerektiği kadar saklarız. Hangi verileri saklıyoruz, kayıp ve hırsızlığı ve yetkisiz erişim, açıklama, kopyalama, kullanma veya değiştirmeyi önlemek için ticari olarak kabul edilebilir araçlarla koruyacağız.

Yasaların gerektirdiği durumlar dışında, kişisel olarak tanımlayıcı bilgileri herkese açık olarak veya üçüncü taraflarla paylaşmayız.

Web sitemiz, bizim tarafımızdan işletilmeyen harici sitelere bağlantı verebilir. Lütfen bu sitelerin içeriği ve uygulamaları üzerinde hiçbir kontrole sahip olmadığımızı ve ilgili gizlilik politikaları için sorumluluk veya yükümlülük kabul edemeyeceğimizi unutmayın.

İstediğiniz hizmetlerden bazılarını size sağlayamayabileceğimiz anlayışıyla kişisel bilgileriniz için talebimizi reddetmekte özgürsünüz.

Web sitemizi kullanmaya devam etmeniz, gizlilik ve kişisel bilgiler konusundaki uygulamalarımızın kabulü olarak kabul edilecektir. Kullanıcı verilerini ve kişisel bilgileri nasıl ele aldığımız hakkında herhangi bir sorunuz varsa, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Bu politika 5 Şubat 2020 tarihinden itibaren geçerlidir.